+90 258 261 18 00 - 261 14 20

Sosyal Medyada Biz}

Lineer Sistemler

Lineer Sistemler

Lineer Kılavuzlama sitemleri doğrusal hareket için kullanılan yataklama elemanlarıdır. Lineer yataklar, rotatif yataklarda da olduğu gibi kendi içlerinde yuvarlanma elemanlarının tipine göre farklı gruplara ayrılmaktadır.

Lineer kılavuzlama sistemleri kullanıldıkları alanlara göre farklı ihtiyaçlara cevap verebilecek şekilde tasarlanırlar. Taşıma ve besleme sistemlerinde öncelik hızdır. Ölçüm cihazları ve takım tezgahlarında ise hassasiyet ve rijitlik ön plana çıkmaktadır. Lineer kılavuzlama sistemlerinde en doğru çözümü bulmak için geniş bir ürün yelpazesinin yanında, bu ürünler hakkında detaylı danışmanlık hizmetinin de sağlanması gerekmektedir.

RULSAN ürün çeşitliliği ve tecrübeli personeli ile müşterilerine en doğru çözümü sunmayı hedeflemektedir. Ayrıca aksesuar çeşitliliği sayesinde özel uygulama istekleri de standart ürün yelpazesi içinde çözümlenebilmektedir.

VİDALI MİLLER

Vidalı mil, vida ekseni ve somun arasında bir dönme hareketi yapan bilyeye sahip yüksek etkili bir besleme vidasıdır. Alışılagelmiş kayar vida ile karşılaştırıldığında bu ürün sürüş motoru gücünden tasarrufu sağlayacak üçte bir veya daha az bir sürüş torkuna sahiptirtir.

rulsan lineer rulmanlar 10

19 Nisan 2016
6.639 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN