+90 258 261 18 00 - 261 14 20

Sosyal Medyada Biz}

Hakkımızda

contact-banner

Sayın Dostlarımız…

Firmamız 2007 Yılında kendi konularında uzmanlaşmış üreticilerin yeni teknoloji ürünlerinin teminini ve satışını yürütmek amacıyla kurulmuştur.

Günümüzde sadece ürün satmanın yeterli olmadığının bilinci içinde olup farklılaşmak için yeniliklerin de öncüsü olmak zorundayız. İş ortaklarımızın ihtiyaç ve görüşlerinden beslenerek yenilikci fikirlerimizle fark yaratmaya çalışıyor, sektörümüzde hizmet ve çözümlerimizle müşterimizin hayatlarını kolaylaştırmak için hep yanlarında ve hizmetlerinde olmayı hedefliyoruz.

Sizinle beraber Büyümeyi sürdürülebilir kılmak için, değişen Dünya koşullarında müşterilerimizin farklı ihtiyaçlarına, iş ortaklarımızla birlikte geliştirdiğimiz ürün ve hizmetlerle hızlı bir şekilde çözüm üreten bir şirket olarak Siz değerli Dostlarımız için değer yaratmak ve eşsiz hale getirmek için çalışıyoruz.rls rulsan (8)

Bu amaçla Rulsan Inovasyon takımımızla yarını düşünüyor, geleceğin ihtiyaçlarını öngörüyor , hayal ediyor, tasarlıyor ve tüm Rulsan Ailesi olarak hayata geçiriyoruz.

 

Birlikte Daha Büyük Başarılara…

                                                                                                                    Saygılarımızla          RULSAN RULMAN